Lukáš z trosečníka

27. října 2006 v 12:38 | betuška

Lukáš

Tým: severní kmen Jméno: Lukáš Gašpar Věk: 22 Bydliště: Hostinné Povolání: Student ekonomie Znamení: Býk Životopis: Lukáš se narodil 12.5. 1984 ve Vrchlabí , od narození žil ve městě Hostinném v Podkrkonoší. Zde chodil na základní školu i na gymnázium. Nyní studuje Univerzitu v Pardubicích, Fakultu Ekonomicko-správní. Lukášovým největším koníčkem bylo, je a bude sjezdové lyžování. Ještě na gymnáziu si udělal instruktorský kurz a začal lidi učit lyžovat ve sportovně-vzdělávací agentuře ve Špindlerově Mlýně. V této společnosti nyní pracuje jako instruktor a projekt manager. Lukášovým velkým snem bylo vidět Aljašku a poznat život v opravdové divočině a tak se v roce 2005 rozhodl vycestovat, úplně sám. Lukášovým největším koníčkem je sport - lyže, paragliding, kolo, orientační běh, lezení… dále práce, přátelé, a přítelkyně…

Proč jste se přihlásil do Trosečníka: Je to pro mě výzva, další věc, kterou si chci dokázat, zkusit, jaké to je, žít bez věcí, které používáme každý den, prostě výzva… Co od soutěže očekáváte?: Opět trošku více poznat sám sebe, dobrodružství, psychickou i fyzickou námahu, asi si sáhneme na dno! Je pro Vás důležitá výhra?: Vždyt ani nevím, jaká je. O tu mi asi tak nejde. S čím jdete do trosečníka?: Pokusit se vyhrát, poznat lidi, zažít něco nového, co se mi jinde nepodaří. Na co se těšíte?: Na vše, je to spíš zvědavost, nadšení. Čeho se naopak obáváte?: Asi ničeho. Nikdo stejně neví, jaké to tam bude, pokud to sami nezažijeme! Záliby: Hlavně sport, jakýkoliv (ale hlavně lyže, squash, paragliding, kolo), lidi, přátelé, psi. Životní postoje: Vždycky může být hůř, člověk se může spolehnout jen sám na sebe. Jaký zážitek pro Vás doposud znamenal největší adrenalin a dobrodružství?: Celý život je dobrodružství a zážitek, ale v poslední době to bylo ve Francii, kde jsme s bratrem točili stoupák 1 500 nad startovačkou, nádhera, něco neskutečného v dáli Mt. Blanc… Záliby:
Aktivity: sport( na prvním místě prkýnka s tyčkami), práce, přátelé, zvířata, auta (řízení a rychlá jízda) a co bych to byl vysokoškoláka, kdyby mě nebavily kolejní párty, vlastně všechny, pařbičky, jo a taky jsem zapomněl na ženy
Barva: jsem chlap, takže modrá
Vůně: dámská: Nelle, pánská: přesně ta, která se líbí mé partnerce
Květina: to je otázka spíše pro ženy!
Sportovní tým: YELLOW POINT (když za něj závodím, tak kdo to může být jiný? Nejlepší tým, který znám!!!)
TV pořad: no přeci TROSEČNÍK a pak hned klasika, Přátelé
Film: Kolja, Vesničko má středisková, prostě naše klasika…
Herec/herečka: Barbora Seidlová (píšu to správně?)
Hudba: Anetka Langerová, Dan Landa
Časopis, noviny: Mladá Fronta, Týden
Kniha/autor: z toho velkého mála co jsem četl to je E. M. Remarque - Tři kamarádi
Jídlo: všechno kromě šišek s mákem, nejepší babiččino Kuře s nádivkou a maminčin Segedinský guláš
Ovoce: samozřejmě mango a kokos, a hned za nimi banány, jím všechno ovoce, ale tihle jsou favoriti
Zvíře: Pes - můj Badík
Alkoholický nápoj: jsem Čech takže…
Nealkoholický nápoj: když ji miluješ není co řešit…
Životní motto: Vždycky může být hůř!
Nejhorší/nejlepší vlastnost: od toho tady nejsem já, to by měl říct někdo jiný…
Nejhorší vlastnost vůči kolektivu: přísnost a požadování dokonalé práce
Nejhorší životní zážitek: co mě nezabije, to mě posílí, ale asi chvíle, kdy jsem našel svoji babičku, ale i z toho se člověk nějak ponaučí!
Nejlepší životní zážitek: to že mám možnost tady být se svojí rodinou a se všemi přáteli, jsem zdravý a nic mi nechybí, může být něco lepšího?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama