Marta

27. října 2006 v 14:21 | betinax

Martin Hranáč: Jsem ostuda národa!

18. 09. 2006
PRAHA - Účastník druhé řady reality show Vyvolení Martin Hranáč už nemůže udělat ani krok, aby ho to nestálo nějaké zranění, ponížení či trapas. "Nevím čím to je, ale ať udělám cokoliv, tak to nikdy nedopadne, jak by mělo," stěžuje si Hranáč, který v souvislosti se svými trapasy propadá depresím. Bez újmy na psychickém i fyzickém zdraví se neobešla ani jeho dovolená ve Francii, kde si zranil nohu a před zraky stovek lidí na pláži předvedl nechtěný striptýz.

"Vyjeli jsme si s mým přítelem Lukášem na týden do Francie, kde jsme se vydali na kamenitou pláž. Ve vodě byly vlnolamy v podobě velkých kamenů a já jsem se jako malý harant rozhodl, že po těch kamenech budu chodit. Rozřezal jsem si nohy, do těch rozřezaných ran se mi dostal písek a potom se mi to zanítilo a do nohou jsem dostal infekci," vypočítává nepříjemnosti Hranáč. K tomu všemu ho navíc trápila stejně jako ve vile plíseň na nohou ze společných sprch na pláži.

To nejhorší ale na dovolené zažil, když se rozhodl vyzkoušet létání na padáku za člunem. "Když jsem letěl, tak to bylo úžasný, ale potom jsem spadl do vody a zase mě vyvlekli nahoru, a to se nemělo stát. Byl jsem tam nahoře bez plavek. Viděla mě celá pláž a všichni se dost dobře bavili. Fakt se mi to nelíbilo."

Martin už dnes ani nezazlívá svým odpůrcům, že ho titulují "ostuda národa". "To teda fakt jsem. Jestli si Francouzi myslí, že takhle vypadá pravý Čech, tak to je fakt ostuda. Do Francie už nikdy nepojedu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama