Robbie Wilijems

27. října 2006 v 14:24 | betinax |  Celebrity

Robbie Williams jede znovu v drogách a alkoholu

27. 09. 2006
LONDÝN - Oteklý a zmatený. Tak nyní vypadá Robbie Williams na svých koncertech. "Vypadal skutečně hodně vystresovaně, jako kdyby se něčeho bál. Měl úděsný výraz v obličeji," prozradila magazínu NW návštěvnice jednoho z posledních Robbieho koncertů. Williams zrušil všechna nadcházející vystoupení v rámci turné Close Encounters a až do 10. října si dal pauzu. Důvod? Stres a vyčerpání. Pravda? Jede znovu v drogách a alkoholu a není schopný vystupovat.

Robie skutečně začal znovu užívat drogy. "Na koncertě byl absolutně mimo kontrolu - upravoval vokalisty a obtěžoval klávesistu. Všechno to šlo vidět na obří obrazovce," dodala zpěvákova fanynka.

Sám Robbie přiznal, že se necítí ve své kůži. Před pětašedesáti tisíci fanoušky během koncertu prohlásil, že se cítí "na sračky". "Pomalu nakračoval, dělal zvláštní pohyby, navíc byl oteklý a vystrašenější než obvykle," dodala další fanynka.

Zpěvákův management krátce nato zrušil velkou část jeho turné s tím, že by pokračování "vážně ovlivnilo jeho zdraví". Lidé z Robbieho okolí ovšem mají jasno - znovu upadl do drog a vrátil se také k alkoholu. Šest let vydržel čistý, před časem ale prohlásil, že mu drogy v životě "chybí".

"Je těžké žít bez drog. Škoda, že ještě nevymysleli něco, co je méně depresivní než extáze, nebo drogu, po které nejste tolik paranoidní jako po koksu," postěžoval si v rozhovoru pro The Sun. "Drogy dokáží lámat srdce, způsobují deprese, likvidují duši i vztahy, ale přesto je díky nim můj život zatraceně zajímavý," prohlásil zpěvák.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama