3.Vyřazená Tereza Najdekrová 5.11.2006

8. listopadu 2006 v 18:40 | betinax |  SuperStar, X-factor

Najdekrová: Tati, vrať se mi zpátky!

Tereza Najdekrová

Tereza Najdekrová

Zpěvák/Zpěvačka

Účastnice TV soutěže Česko Hledá SuperStar III //<![CDATA[ HTMLzahlavi = '<div class="reklama-clanek">'; HTMLzapati = '</div>'; IM_pozice(1141, HTMLzahlavi, HTMLzapati); //]]> //<![CDATA[ HTMLzahlavi = '<div class="reklama-clanekrect">'; HTMLzapati = '</div>'; IM_pozice(6518, HTMLzahlavi, HTMLzapati); //]]>

Ve finálových bojích "superstárů" už jde o všechno.

To si dobře uvědomují soutěžící, kteří se snaží upoutat diváckou pozornost za každou cenu. Ve svých medailoncích často odhalují životní traumata, kterými jistě dojmou nejednoho diváka.
Tereza Najdekrová (20) se svěřila, že jejím největším, ale nejspíš beznadějným snem je setkání s vlastním otcem. Maminka půvabné finalistky Blesku svěřila, jaké jsou ve skutečnosti vztahy v rodině Najdekrových.
"Chtěla bych se setkat s tátou, ale asi to nevyjde," prozradila ve svém medailonku Tereza Najdekrová (20). Svého otce neviděla už čtyři roky.
"Nežijeme spolu od Tereziných šesti let. S tátou se ze začátku scházeli, ale on se pak odstěhoval do Teplic a přestal mít o dceru zájem. Sešli se možná tak jednou za rok," svěřila Blesku Terezina maminka Regina Najdekrová.
Před čtyřmi lety ale Michal Najdekr přestal mít zájem i o občasná setkání a od té doby Tereze jednou za čas pošle pouhou "esemesku". Podle paní Najdekrové její dcera dodnes nechápe, že je svému otci lhostejná. "Celý život čekala, že táta o ni ten zájem projeví," říká se smutkem v hlase.
Je šance, že se Michal Najdekr teď Tereze díky její televizní prosbě ozve. Ta by si ale měla dát pozor, aby otec z případného setkání necítil pouze vůni slávy a peněz.

"Kat Klezla": Za večer 200 autogramů!
Po žádném z finalistů letošní SuperStar, dokonce ani po takovém frajerovi, jakým je Aleš Burket (19), neletí fanynky tolik, jako po zpěváky obávaném porotci Klezlovi.
Roztomilý úsměv, elegantní chování a věčně vyzařující pozitivní nálada. To je to, čím si Eduard Klezla (45) vysloužil takovou přízeň. Tisícihlavé publikum v Malé sportovní hale, zpívající Edovi k narozeninám Hodně štěstí, transparenty s nápisem "Edík", davy dětí, které se s bločky v ruce vrhly na profesora vždy, když v televizi začala reklama. Tak vypadal průběh přímého přenosu finálového večera SuperStar.
A Eda? Ten si svoji popularitu jednoznačně užívá.

Drda je pavoučí muž!
Zatímco finalistky SuperStar se na umělou stěnu v pražské Ruzyni dívaly trochu nedůvěřivě, mužská část osazenstva výrazně ožila. "Výšky moc nemusím, ale lezení jsem už vyzkoušel," přiznal Zbyněk Drda.


Bylo to vidět na první pohled, protože po stěně nahoru skoro vyletěl. Jako jeden z mála pak Zbyněk zkusil i těžší převislou cestu vzhůru. A přitom si stále prozpěvoval.
Konkurovat mu z kolegů mohl snad jen David Spilka, který taky neohroženě vyzkoušel náročnější trasy. Zbyněk prostě uchopil za pačesy jedinečnou příležitost vyzkoušet si rock - tedy skálu - pár dní před nedělním večerem rockových balad.
Autor: Kristýna Beranová, Hana Höschlová (26. 10. 2006)

Tereza Najdekrová

31.10.2006
Tereza NajdekrováTereza Najdekrová
http://im.super.cz/celebrity_fan_picture/1451/14590.jpg
http://im.super.cz/celebrity_fan_picture/1451/14590.jpg
http://im.super.cz/celebrity_fan_picture/1451/14590.jpg
http://im.super.cz/celebrity_fan_picture/1451/14254.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama