Alešek

8. listopadu 2006 v 18:44 | betinax

Aleš Burket

Aleš Burket

A tady je na laně.

Aleš Burket
Druhým vyřazeným finalistou soutěže Česko hledá SuperStar se stal Aleš Burket (19) z Chomutova. Co bude se sympatickým mladíkem dál? My už to víme. Chce se stát freestylovým králem!
"Ve zpívání budu pokračovat dál," tvrdí rezolutně Aleš. Má svého učitele zpěvu, který je podle něj na rozdíl od porotců mnohem víc vstřícnější.
O svém soukromí se mladý student rozpovídal jen v náznacích: "Má oblíbená kniha je Jak sbalit ženu, ale zatím žádnou přítelkyni nemám." Aleš dále říká, že ho nejvíce charakterizují tři zvířata - lenochod, puma a liška. Lenochod proto, že má sklony k tomu být líný, puma je krásné ladné zvíře a liška je prý vychytralá.
A jaké jsou Alešovy nejbližší plány? "Teď se chci hlavně dostat na art attack. Zbatlovat kluky, z kterejch mám fakt velkej respekt! Být freestylovej král, tak jako jsem byl v pondělí, aby to pochopila i porota. Nejsem nejlepší zpěvák, ale snažil sem se. Zpívat umím. Jen jsem se tu nemohl najít. Rap jde od srdce. Proto je lepší," dodává s úsměvem Aleš.
Zajímovstí je, že Burket podle zdrojů z TV Nova v druhém vyřazovacím večeru prohrál o pouhých 28 hlasů! Tak málo ho dělilo od postupu do dalšího kola, kde bude písně soutěžícím vybírat sama porota. Je ale s téměř stoprocentní jistotou jasné, že by Alešovi nic v jeho oblíbeném freestylu stejně nevybrala a on by tak nemohl ukázat, že něco opravdu umí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama