Maruška z VV chce Zbynka

27. listopadu 2006 v 14:42 | betinax |  SuperStar, X-factor

ExVyVolená Marie chce Zbyňka Drdu ze SuperStar!

Maruška už má jasno o tom, kdo bude třetí SuperStar.
Maruška už má jasno o tom, kdo bude třetí SuperStar.
Klikněte na fotografii pro její zvětšení
//<![CDATA[ changeElCSS('more-pics','display','none') //]]>
Pondělí 27.11. 2006, 14:00Maruška už má jasno o tom, kdo bude třetí SuperStar.
Maruška (21) z VyVolených dostala chuť na devatenáctiletého studenta z Karlových Varů Zbyňka Drdu! Chystá se za ním vyrazit do hotelu, kde jsou SuperStar ubytovaní!
"Zbyněk Drda je pro mě SuperStar, má hezký hlas a něco z jeho očí vyzařuje, to se mi moc líbí," nechala se slyšet Maruška.
"Už mi to říkalo několik lidí, že Maruška má ráda Zbyňka. Sama prej řekla, že je to jedinej kluk, který za něco stojí. Patří mezi její nejoblíbenější zpěváky v SuperStar, kterého by ráda poznala víc než jen z televize," prozradil nám zdroj z Maruščina okolí.

Hotel

Není žádným tajemstvím, že Maruška ráda chlapy provokuje. Když se prý dozvěděla, že je Zbyněk Drda zatím bez přítelkyně, byla štěstím bez sebe. Maruška se několikrát chystala navštívit Zbyňka do malé sportovní haly, aby mu vyjádřila svůj obdiv. Mimo halu ho také chtěla večer navštívit v pražském hotelu Dorint Novotel, kde jsou v současné době ubytovaní zbylí finalisté včetně Zbyňka.
Přitom dostat se do hotelu není zas tak složité. Je prý jen otázkou času, kdy se Maruška do hotelu za Zbyňkem vydá. Zatím prý není vhodná příležitost. Maruška si na svého koně prý ještě nějakou chvíli počká.
"Marušku znám už dlouhou dobu, ona dokáže chlapy dostat, když chce. Když jí to nevyšlo s Honzíkem z Baru, tak to teď prostě zkouší na Zbyňka. Jen je mi divné, že se ještě neodvážila na ten hotel zajet, aby se s ním seznámila. Možná zatím vyčkává, až bude vhodná příležitost, a nakonec si svého koně osedlá," dodává zdroj. (il)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama