Nová láska v poutech!!

25. listopadu 2006 v 13:28 | betulinka |  Ulice,Rodinna Pouta
JUDr. Petr Černý (33) - Daniel Bambas
Je sympatický a inteligentní právník se zaměřením na majetkové právo. Jeho rodiče žijí na statku v jižních Čechách, ale on od studií žije v Praze se svým dědečkem. Momentálně se rozchází se svou přítelkyní modelkou Alenou a hledá si své místo v životě. Nelákají ho peníze, nemá v sobě přemrštěné ambice. Chce si jen dělat dobře svoji práci a mít vedle sebe milovanou osobu, i když při rozvodech a hádkách o majetek iluze o lásce ztratil. Díky náhodě a své pohotovosti pomůže Honzovi Skálovi, s problémy v jeho Premier Glass. S Janem se spřátelí a stanou se z nich nejlepší kamarádi. Jan pak Petra přemluví, aby pomohl s dědickými záležitostmi u Rubešů. Petr se setká se sestřičkou Annou a je z toho láska. Petr miluje koně a přírodu, je to pro něj příjemný relax. Nevadí mu, že se mu kamarádi smějí, že je kotlíkář a skaut, on je prostě pouze romantik.
Daniel Bambas
Narozen 31.3. 1980 v Uherském Hradišti. Vystudoval DAMU u Borise Rösnera. Hrál ve filmu Bolero. Účinkoval v divadle Bez zábradlí v muzikálu Cikáni jdou do nebe. V současné době je v angažmá divadla Na Vinohradech, kde jsme ho mohli vidět ve hře Magbeth a ve hře Tango sólo, nyní účinkuje v muzikálu Do naha, ve hře Výměna, Shakespeare v Holywoodu a zkouší na premiéru Richarda II. Kromě jiného pracuje i v dabingu.
A jeho milovaná
Anna Pešková (25) - Hana Holišová
Laskavá a hodná zdravotní sestřička, skromná a obětavá. Vyrůstala pouze s matkou, otce nikdy nepoznala, ví o něm jen neúplné a hodně zkreslené informace. Doma netrpěly nouzí, až do doby, kdy matka onemocněla a potřebovaly spoustu peněz na léky a léčbu. Anna má ráda děti a jejím snem je mít vlastní nadaci a pomáhat opuštěným dětem, má silné sociální cítění. Je romantická a zbožňuje Francii, kam by se chtěla podívat, (protože její matka je bývalá překladatelka z francouzštiny). Jejím hlavním cílem je zařídit pro svou matku operaci a následně uhradit všechny vzniklé výlohy a zachránit ji.
Hana Holišová
Narozena 6.8.1980 v Brně. Vystudovala obor činoherní herectví na JAMU v Brně. Po škole byla na volné noze - hostovala v divadle Bolka Polívky, v Mahenově divadle v Brně a na Nové scéně v Bratislavě. Od konce minulého roku je v angažmá Městského divadla v Brně - např. v inscenaci Kdyby tisíc klarinetů, Odysseia, Magická flétna, Zpívání v dešti, Jesus Christ Superstar. Nyní se připravuje na premiéru inscenace Ferdinand, kde ste? a muzikálu Josef a jeho úžasný plášť. Hostuje v Hudebním divadle v Karlíně, kde hraje Alenu v muzikálu Noc na Karlštejně a v divadle Bolka Polívky v inscenacích Už troubějí a Variace na chlast.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama