Prosinec 2006

Zbyněček Drda

31. prosince 2006 v 17:33 | betinax

Zbyněk Drda


Alešovo libko!!

24. prosince 2006 v 8:07 | betinax
Dex_factor_Mc-to je Alešovo libko!!!!!!!!!!!!!

Aleš Burket

22. prosince 2006 v 15:31 | Aužbětka

Aleš Burket

Aleš Burket

07.11.2006
Aleš Burket byl můj velký favorit...Ale z finálové devítky vypadl právě on. Na konec se rozloučil svým perfektním free-stylem...ObrazekObrazek
Obrazek

3 semifinále+obě finálová kola

5. listopadu 2006 16:53 | adrica | *^Videa^*
1. semifinále - If you believe/Sasha
2. semifinále - Sbírka zvadlejch růží/Wanastovi vjeci
3. semifinálové - Good bye/Gil
1.finále - Lolita/Kryštof
2. finále - Slzy tvý mámy/Olympic
Rozloučení v pondělí, po 2. osudném finále
(Nejlepší je tady v tom posledním, jak říká Mareš "Mám radost, mám radost ty bejku") ^^

Pondělní rozloučení ...

5. listopadu 2006 10:05 | adrica | ^*Texty*^
Měl jsem jednu šanci, jenom jednu střelu,
teď tady stojím na podiu, s citama se peru.
Děkuju všem lidem, který poslali mi hlas,
včera jsem tu zpíval, dneska stojím tady zas.
Děkuju svejm kámošům a svojí rodině,
loučím se naposled v týhletý hodině,
moje cesta končí, ale pořád půjdu dál,
já jsem Dex Factor MC, jsem freestylovej král!

Good bye party s Alešem ...

Jo a hodně lidí si tady žádá mejl nebo něco na Aleše ... mno pokud ste byli s Alešem na videochatu tak tam dával mejl AlesBurket@seznam.cz a přezdívku na líbku Dex_factor_Mc (mimochodem tam najdete plno zajímavejch věcí:D, kže mrkněte).

2. vyřazovací večer - osudný

Tak a je to tady, byl tam pěvecky nejslabší, ale nějak si tu soutěž bez něj nedokážu moc představit ...

2. finálový večer

Statistika č.3

Navstevnost za minuly tyden (23.10.2006 - 29.10.2006) je:
Pondeli:
188
Utery: 169
Streda: 140
Ctvrtek: 100
Patek: 89
Sobota: 86
Nedele: 105

Celkem: 877

Horolezec Aleš:)

//<![CDATA[ //]]> TOPlist

Vánoce jsou tady!!!

20. prosince 2006 v 16:04 | betinax |  Obrázky

Vánoční obrázky


Zbyněk

19. prosince 2006 v 13:09 | betinax |  SuperStar, X-factor

Zbyněk Drda toužil po finále, nyní sahá po vítězství

Kliknutím fotografii zvětšíte.Zvětšit obrázek Zbyněk Drda se na afterparty objímá s Davidem Spilkou.
foto: NOVINKY/Jakub Kynčl Zobrazit galerii //<![CDATA[ fotogallery.fillBigArray('http://1.im.cz/n/photo//08/59/31biwhb-gallerylarge.jpg','694','500','Zbyn Drda se na afterparty objs Davidem Spilkou.','NOVINKY/Jakub Kyn',''); //]]> Kliknutím fotografii zvětšíte //<![CDATA[ fotogallery.fillBigArray('http://1.im.cz/n/photo//08/59/42dbmna-gallerylarge.jpg',662,500,'Zbyn Drda nemo fanynky nouzi.','NOVINKY/Jakub Kyn',''); //]]> Kliknutím fotografii zvětšíte //<![CDATA[ fotogallery.init(); document.getElementById('gall-cont').style.display='block'; //]]>
Zbyněk Drda se stal jedním ze superfinalistů třetího ročníku soutěže Česko hledá SuperStar a náležitě si toho váží. V rozhovoru pro Novinky řekl, že když se dostal do dvacítky, tak byla jeho cílem desítka a tím, jak postupoval v soutěži, se zároveň zvyšoval jeho osobní cíl.
12.12. 2006 15:01

Zbyňku, když jste se dostal do dvacítky, měl jste nějaký cíl, jak daleko jste se chtěl dostat?

No v té dvacítce jsem chtěl do finále (do první desítky). Samozřejmě, že když jsem byl už v pětce, bylo to zase dál, člověk chce postupovat výš a výš, ale i tak už jsem hrozně spokojený. U mě to je tak, že se snažím podat co nejlepší výkon a pak mi to je prostě jedno.

Myslíte si, že hodně rozhoduje, jestli skončíte první nebo druhý?

Já si myslím že je to jedno zhruba od čtvrtého místa, tam už jde spíš o ten hlas, jak kdo koho zaujal. Úplně stejně na tom může být Terezka Najdekrová, Roman Lasota - prostě ty zajímavé hlasy.

Jak hodně vás potěšily výroky porotců, že je váš hlas dobře zapamatovatelný a vybavitelný?

Tak chvála potěší vždycky.

Asi budete navštěvovat nějakého učitele zpěvu, nechtěl byste k panu Klezlovi?

Já to teď budu muset všechno nějak skloubit. Samozřejmě zpěv bych chtěl studovat, ale taky chci koncertovat, natáčet cédéčko třeba, a tak...

Za týden je konec, s Davidem už jste jen sami dva, mezi vámi musí být hodně kamarádský vtah, jak tak sleduji, ne?

Ano, za to jsem moc rád, že je kamarádský. Hodně jsme se sblížili.

Nakolik ovlivnilo zdraví váš nedělní výkon?

Já si myslím, že ten výkon byl jakž takž v pohodě, nebylo to tak hrozné. Myslím si, že na to, jak to se mnou vypadalo ve středu, jsem to zazpíval dobře.

Jaká nabídka by vás teď nejvíc zaujala?

Já si myslím, že vším si musí každý projít sám, zkusit si od každého něco. Teď to nemůžu říct, uvidím co mě časem chytne.

3 Českou superstar je Zbyněk Drda!!!!!!

19. prosince 2006 v 13:05 | betuška |  SuperStar, X-factor

Je Drda skutečný vítěz?

Zbyněk Drda je jako vítěz pro Novu přijatelnější. Zazpívá si v pár zábavných pořadech, ale většího úspěchu nedosáhne.
Zbyněk Drda je jako vítěz pro Novu přijatelnější. Zazpívá si v pár zábavných pořadech, ale většího úspěchu nedosáhne.
Málokdo ví, že vítěz druhé řady SuperStar Vlasta Horváth vydal dvě sólové desky David Spilka se už nemůže dočkat, až se zavře ve studiu a začne pracovat na své první desce Obě sólové desky Petra Bendeho byly velmi úspěšné a obsahovaly velké rozhlasové hity Rodiče Zbyňka Drdy zažili v neděli svůj snad nejšťastnější den Rodina Drdů sní o velké kariéře, kterou má jejich syn před sebou. Doufejme, že zklamání nebude veliké
Klikněte na fotografii pro její zvětšení
//<![CDATA[ document.write('<p class="more"><a href="#" onclick="return morePics(this)">Dal fotky<\/a><\/p>'); //]]>
//<![CDATA[ changeElCSS('more-pics','display','none') //]]> Zbyněk Drda je jako vítěz pro Novu přijatelnější. Zazpívá si v pár zábavných pořadech, ale většího úspěchu nedosáhne.
Úterý 19.12. 2006, 10:45
Česko zná svoji třetí SuperStar. Absolutní vítěz Zbyněk Drda, který ve finále porazil rockera Davida Spilku, má cestu ke splnění svého snu otevřenou. Zda se mu to podaří, je ve hvězdách, protože podle odhadů má větší šanci na úspěch právě David Spilka.
"Třetí českou SuperStar se stává Zbyněk Drda, který s 57 procenty hlasů porazil Davida Spilku. Ušel dlouhou a těžkou cestu, která ho vynesla až na samotný vrchol. Zažil mnoho stresujících situací, ale má spoustu krásných vzpomínek, které ho budou provázet už celý život. Ode dneška má nastartovanou kariéru," informují internetové stránky SuperStar.
Ano, Zbyněk Drda sice vyhrál třetí sérii soutěže Česko hledá SuperStar, ale šance na další úspěch v pěvecké branži už tak radostné nejsou. Podle profesionálů ze světa showbyznysu hvězda mladého zpěváka do roka zanikne.

Talent

"Když to srovnáme s předchozím ročníkem, kde na první čáře vyhrál Vlasta Horváth, který porazil Petra Bendeho, dá se odhadnout, jak se to bude i po tomto ročníku SuperStar dále vyvíjet. Lidi chtějí osobnost, která jim naservíruje plno dobrých a nejlépe vlastních písniček, které budou navíc kvalitní. A díky tomu se právě Petr Bende umístil letos v kategorii zpěváků v anketě Český slavík na pátém místě. O Vlastovi Horváthovi se za poslední dva roky mluvilo a psalo, asi jenom, když měl svatbu," řekl SuperSpy jeden český hudební producent.
"Zatímco Vlasta Horváth vyhrál soutěž, jeho muzika padala spíše dolů. Hudebně nahoru stoupal jeho kolega Petr Bende. Velkolepou píseň jako Anděl perutí mách by posluchač na desce Vlasty Horvátha nenašel," tvrdí uznávaný hudební kritik Vladimír Vlasák.

Budoucnost

Jisté je, že v nejbližší době vydá David Spilka i Zbyněk Drda svoji sólovou desku.
Zbyněk se bude i nadále věnovat romantickým písním a dá se předpokládat, že jeho styl bude podobný písničkám Janka Ledeckého, které si během finálových kol často vybíral a které mu velmi seděly.
David Spilka, který je již odmala odkojen rockovou muzikou a jehož styl je mnohem čitelnější než Zbyňkův, chce svým fanouškům přichystat rockový nářez. Většinu písniček si napíše sám nebo za pomoci svého otce Mirka.
Pár ukázek z Davidovy tvorby už mohou fanoušci ochutnat na jeho internetových stránkách a zdá se, že to bude stát za to.
David Spilka sice SuperStar nevyhrál, ale Zbyňka Drdu svou hudbou v budoucnu pravděpodobně porazí stejně tak, jako porazil Petr Bende Vlastu Horvátha. (sas)

Antoniovy fotky

11. prosince 2006 v 14:10 | betinax

Antonio-fotky1

2.10.2006 19:07 | Maťka B.-autorka blogu | Antonio Cupo

Elisa a Crystiano

11. prosince 2006 v 14:08 | betionax

Fotky Elisa+Christiano


Zbynek že by na kuky?????????

11. prosince 2006 v 14:04 | betinax |  SuperStar, X-factor

SuperStar: Drdo, líbí se ti kluci?

Kandidát na vítěze SuperStar je v podezření, že ho slečny nebaví...
Kandidát na vítěze SuperStar je v podezření, že ho slečny nebaví...
Pondělí 4.12. 2006, 14:00
Zbyněk Drda (19) je prý gay a už teď se může těšit na titul třetí české SuperStar! David Spilka skončí druhý, Barbora Zemanová s Leonou Černou zase zabojují o zbylá místa!
Toto pořadí alespoň vyplývá z oficiálního diskusního fóra na stránkách soutěže Česko hledá SuperStar. Nova zde nechává své diváky komentovat jednotlivé soutěžící a největší počet komentářů má právě Zbyněk Drda!
"Možná se to nezdá kvůli té velké kampani na podporu Davida Spilky, ale jeho fanoušci diskutují skoro čtyřikrát méně než my," tvrdí jedna z fanynek Zbyňka Drdy, která na fóru tráví každou volnou chvíli.
Zatímco odborníci se většinou shodují na tom, že hlasově má na vítězství ze zbylé čtveřice, kterou už dnes večer opustí další soutěžící, nejvíc bezvlasý David Spilka. Podle nich je v jeho tříapůloktávovém zpěvu obrovská síla, s kterou nikdo jiný z finalistů nemůže soupeřit.
Zlí jazykové pak dodávají, že poslední muž ve finále Zbyněk Drda nemá tak velké smutné oči jako jeho navíc urostlý kolega David.
I v tom mu vychrtlý interpret procítěných písniček nejrůznějších žánrů nemá šanci konkurovat.
Jenže zájem fanoušků o Spilku ve skutečnosti není tak velký, jak by jeden očekával.

Podraz

Jestli to nebude tím, že příznivci tohoto typu reality show víc než na vzhled přikládají důležitost osobnosti.
"Nechci tím naznačit, že by byl pan Spilka nějak špatný, nebo dokonce horší než Zbyněk Drda, ale možná mu mohla uškodit i pověst toho, kdo vynáší drby ze zákulisí SuperStar novinářům.
I kdyby to nebyla stokrát pravda, lidé si to v podvědomí zafixovali, a proto třeba dávají přednost člověku, který jim povahou připomíná národem stále celkem oblíbenou první SuperStar Anetu Langerovou," myslí si jedna čtenářka SuperSpy a zároveň psycholožka Patrika Kroupová z Ústí nad Labem.
Podle ní je Zbyněk stejně stydlivý a zajímá se podobně jako Langerová výhradně o hudbu. Cirkus okolo soutěže jej podobně jako Anetu nechává úplně chladným.
Možná že teorii o předčasném jásání Davida Spilky nad svým dosavadním jasným vítězstvím potvrzuje i fakt, že kromě chválících příspěvků se na diskusním fóru blonďáka z Karlových Varů objevují i spekulace o jeho sexuální orientaci. Zbyněk má být podle těchto zpráv gay a důvodem je prý to, že si zatím v Česko hledá SuperStar vybírá výhradně příliš "sladké" písničky.
Spekulaci nahrává i to, že Zbyněk nemá přítelkyni. Sice se hovoří o jeho rodícím se vztahu s kolegyní ze soutěže, ale on sám to nepotvrdil. A právě okolo nejvýraznějších osobností SuperStar se v předchozích ročnících objevovaly největší spekulace.
Davide, máš opravdu důvod začít se bát Zbyňka!
(daz)
/* <![CDATA[ */ im.position('seznam.super.all.sponsor','/klepy/',''); /* ]]> */

Drdova milenka promluvila.

11. prosince 2006 v 14:02 | Aužbětka |  SuperStar, X-factor

Drdova exmilenka: Sex byl jen jednou!

Zbyněk Drda
Zbyněk Drda
Pondělí 11.12. 2006, 08:00
Devatenáctiletý mladík z Karlových Varů Zbyněk Drda není úplné neviňátko. Za sebou má totiž několik krátkých milostných vztahů. Jedna z jeho milenek prozradila, že s ní spal jen jednou!
"Zbyňka už znám hodně dlouho od nás ze školy. Je to hezký kluk. Když jsem ho poprvé poznala, mně bylo sedmnáct a on byl o rok starší. Hrozně se mi líbil jeho úsměv a oči. Spolu jsme po škole pokaždé někam vyrazili do kina, na procházku nebo na diskotéku. Byla s ním pokaždé sranda," líčí své první zážitky s modrookým blonďákem jedna z jeho milenek.

Samec

Zbyňkovi stačí pár dnů na to, aby dotyčnou poznal, pak se s ní vyspal a pustil ji k vodě. Na to už si některé jeho kamarádky a milenky zvykly. Zbyněk prý má rád sex s různými ženami.
"Můžu vám jen říct to, že se Zbyňkem jsem za celou dobu našeho vztahu spala jen jednou. A to po několika dnech od našeho seznámení. Bylo to s ním ale úžasný, v posteli je to samec. Sex s ním nikdy nezapomenu. Škoda že to skončilo, hrozně ráda bych s ním byla, ale on bohužel nechtěl. Je to ulítlý a hlavně bláznivý mladý kluk, který to s holkama prostě umí," pokračuje ve vyprávění dívka, která nám zároveň prozradila, že se Zbyněk zatím prý rozkoukává a nehodlá se ještě v nejbližší době usadit, natož pak vytvořit pevný vtah.
Na večírku v pražském k. u. baru nám Zbyněk potvrdil, že holky jsou pro něj na prvním místě.

Jiskra

"Já o tom vím, ale nevím, čím to může být. Holky mám rád, bez nich bych asi umřel. Líbí se mi holky, který ze sebe něco vyzařují a hlavně je mezi náma ta jiskra," prohlásil na večírku Zbyněk. (il)
/* <![CDATA[ */ im.position('seznam.super.all.sponsor','/klepy/',''); /* ]]> */