3 Českou superstar je Zbyněk Drda!!!!!!

19. prosince 2006 v 13:05 | betuška |  SuperStar, X-factor

Je Drda skutečný vítěz?

Zbyněk Drda je jako vítěz pro Novu přijatelnější. Zazpívá si v pár zábavných pořadech, ale většího úspěchu nedosáhne.
Zbyněk Drda je jako vítěz pro Novu přijatelnější. Zazpívá si v pár zábavných pořadech, ale většího úspěchu nedosáhne.
Málokdo ví, že vítěz druhé řady SuperStar Vlasta Horváth vydal dvě sólové desky David Spilka se už nemůže dočkat, až se zavře ve studiu a začne pracovat na své první desce Obě sólové desky Petra Bendeho byly velmi úspěšné a obsahovaly velké rozhlasové hity Rodiče Zbyňka Drdy zažili v neděli svůj snad nejšťastnější den Rodina Drdů sní o velké kariéře, kterou má jejich syn před sebou. Doufejme, že zklamání nebude veliké
Klikněte na fotografii pro její zvětšení
//<![CDATA[ document.write('<p class="more"><a href="#" onclick="return morePics(this)">Dal fotky<\/a><\/p>'); //]]>
//<![CDATA[ changeElCSS('more-pics','display','none') //]]> Zbyněk Drda je jako vítěz pro Novu přijatelnější. Zazpívá si v pár zábavných pořadech, ale většího úspěchu nedosáhne.
Úterý 19.12. 2006, 10:45
Česko zná svoji třetí SuperStar. Absolutní vítěz Zbyněk Drda, který ve finále porazil rockera Davida Spilku, má cestu ke splnění svého snu otevřenou. Zda se mu to podaří, je ve hvězdách, protože podle odhadů má větší šanci na úspěch právě David Spilka.
"Třetí českou SuperStar se stává Zbyněk Drda, který s 57 procenty hlasů porazil Davida Spilku. Ušel dlouhou a těžkou cestu, která ho vynesla až na samotný vrchol. Zažil mnoho stresujících situací, ale má spoustu krásných vzpomínek, které ho budou provázet už celý život. Ode dneška má nastartovanou kariéru," informují internetové stránky SuperStar.
Ano, Zbyněk Drda sice vyhrál třetí sérii soutěže Česko hledá SuperStar, ale šance na další úspěch v pěvecké branži už tak radostné nejsou. Podle profesionálů ze světa showbyznysu hvězda mladého zpěváka do roka zanikne.

Talent

"Když to srovnáme s předchozím ročníkem, kde na první čáře vyhrál Vlasta Horváth, který porazil Petra Bendeho, dá se odhadnout, jak se to bude i po tomto ročníku SuperStar dále vyvíjet. Lidi chtějí osobnost, která jim naservíruje plno dobrých a nejlépe vlastních písniček, které budou navíc kvalitní. A díky tomu se právě Petr Bende umístil letos v kategorii zpěváků v anketě Český slavík na pátém místě. O Vlastovi Horváthovi se za poslední dva roky mluvilo a psalo, asi jenom, když měl svatbu," řekl SuperSpy jeden český hudební producent.
"Zatímco Vlasta Horváth vyhrál soutěž, jeho muzika padala spíše dolů. Hudebně nahoru stoupal jeho kolega Petr Bende. Velkolepou píseň jako Anděl perutí mách by posluchač na desce Vlasty Horvátha nenašel," tvrdí uznávaný hudební kritik Vladimír Vlasák.

Budoucnost

Jisté je, že v nejbližší době vydá David Spilka i Zbyněk Drda svoji sólovou desku.
Zbyněk se bude i nadále věnovat romantickým písním a dá se předpokládat, že jeho styl bude podobný písničkám Janka Ledeckého, které si během finálových kol často vybíral a které mu velmi seděly.
David Spilka, který je již odmala odkojen rockovou muzikou a jehož styl je mnohem čitelnější než Zbyňkův, chce svým fanouškům přichystat rockový nářez. Většinu písniček si napíše sám nebo za pomoci svého otce Mirka.
Pár ukázek z Davidovy tvorby už mohou fanoušci ochutnat na jeho internetových stránkách a zdá se, že to bude stát za to.
David Spilka sice SuperStar nevyhrál, ale Zbyňka Drdu svou hudbou v budoucnu pravděpodobně porazí stejně tak, jako porazil Petr Bende Vlastu Horvátha. (sas)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | E-mail | Web | 19. prosince 2006 v 13:13 | Reagovat

Tahle řada superstar byla o mnohem lepší než ta minulá. Máš super blog a kdyštak mrkni i na můj, J, Díkec!Čauky;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama