Květen 2007

Bleskovka č.1

15. května 2007 v 14:11 | beti |  Soutěže
Mám tu novou soutěž beleskovku:
1.Kdo to je???
2.Něco o něm!Třeba kde hrál.
3.Jaký chceš diplom??
4.Tvoje přezdívka,blog,e-mail nebo ICQ

Ikonka

15. května 2007 v 12:13 | beti |  Věci do blogu
Ahojky lidi todle mi udělal borůvka z tohodle blogu- http://boruvkovy.blog.cz/ je to super blog!!!a když mu napíšete tak vám jí udělá taky

Soutěž o nej blog

13. května 2007 v 15:28 | beti |  Soutěže
Ahojky lidi dělám Velkou soutěž o nej.blog!Aby se můj blog rozjel a chodilo by tu víc lidí!Stačí se přihlásit!!Mám už tu jednu soutěž která stále pokračuje!!Ale tady se může te přihlásit 0-100 ůčastníků já vyberu 50 nejlepších a ty budou potom mezi sebou bojovat!!10 blogů které budou mít nejvíce hlasů tak Budou ve finále!!!
Stačí když napíšete
1.přezdívka
2.Jméno blogu
3.Něco o tvém blogu.
Přihlaste se že napíšete pod článek do komentářu víše uvedené věci!!
tak se přihlašujte!!

Antonio Cupo

11. května 2007 v 16:09 | beti
Antonio Cupo a Elisa z Rivombrosy
Rozhodla sem se že vám tu dám po dlouhé době fotečky Antonia Cupa.
Elisina Nová Láska..

Zase Drda

11. května 2007 v 16:04 | beti

v-mars-foto

11. května 2007 v 16:01 | betinax |  Veronica Mars
Tak na téhle fotce se tváří...zvláštně:)no posuďte sami:

Verča Mars v hororu

11. května 2007 v 16:00 | beti |  Veronica Mars
Horor
je natočený jako remake úspěšného japonského hororu "Kairo". Přítel Mattie (Kristen Bell) se naboural do počítačového systému a spustil tím virus v celé síti.Virem v počítačích a mobilech putují ,,duchové",kteří ovládají duše lidí a dovedou je k sebevraždě.Jediným únikem je zalepit si okna a dveře červenou lepící páskou,to ovšem není absolutním únikem.Mattie se společně s Ianem Somerhalderem snaží virus zastavit,ale marně.Podaří se jim sice uniknout,ale město už bude patřit duchům.
(P.S.: já to z osobnosti.cz neokopčila ,já to tam přidala...:)Viděla sem ten horor anglicky a ani nevím jestli se dá sehnat v ČR a řeknu vám,že to fakt stojí za to...patří k těm nej hororům co sem viděla a to je jich hodně.takže doporučuju!!!:))
nějaký fotky:
Dva hezcí lidi vedle sebe! ...není krásnej?:)škoda že ve "Ztracených" umřel...:(

Hilary Duff

11. května 2007 v 15:58 | beti |  Hilari Duff

Hilary Duff (foto)

Tady je etě blondýna!!

"Nikdy to nevzdávej" + neaky Fotecky

21.10.2006 17:36 | Hilarry Duff
jéééééééééé.....
Fotky s Filmu Italske prazdniny:

"Nikdy to nevzdávej"

Dva a půl roku starý film s Hilary Duff, která zpívá a chce se prozpívat ke slávě? Věřte nevěřte, tak moc strašné to zase není.
Není zrovna dvakrát obvyklé, aby k nám přišel do kin film s více jak dvouletým zpožděním. Pokud se tedy nejedná o nějakou uměleckou pecku, která si to zaslouží. To ovšem případ filmu Nikdy to nevzdávej rozhodně není. S dvouletým zpožděním k nám do kin jde totiž snímek, který je zaměřen na dvanáctileté holky, které by se rády v dospělosti staly zpěvačkami. Je to vůbec první titul, který u nás uvede nová distribuční společnost Palace Pictures, a díkybohu se zdá, že jediný vyloženě komerční (čekají nás totiž umělečtější pecky typu Good Night and Good Luck, Děkujeme, že kouříte, TransAmerika, Nejrychlejší indián atd.). Ovšem ačkoliv je cílovým divákem dvanáctiletá slečna, není to tak hrozné...
JÉ A NEZAPOMEŇTE SI VŠIMNOUT ŽE TU HRAJE...OLIVER JAMES!JÉÉÉÉÉ!!!........Jak se dá očekávat, příběh je napěchovaný jedním klišé za druhým. Hlavní postavou je Terri Fletcher (Hilary Duff), která umí zpívat, ale pokud zůstane na malém městě v Texasu, kde bydlí s rodiči a bratrem, nikdy nic nedokáže. Střední školu má úspěšně za sebou a ráda by se dostala na třítýdenní letní hudební školu Bristol-Hillman Conservatory v Los Angeles. Tam se dostávají jen ti nejlepší, tak moc je prestižní. Je tu ovšem jeden velký problém - její otec, Simon (David Keith), ji nehodlá nikam pustit a do nebezpečného Los Angeles už vůbec ne. Když už se Terri pomalu smiřuje se smutným faktem, že bude navěky pomáhat v otcově restauraci jako servírka, stane se rodinné neštěstí, které toho hodně zvrátí. Po tragické nehodě, ve které zemře její bratr Paul (Jason Ritter), se rozhodne po přijetí na školu jít - bylo to totiž Paulovo velké přání. Společně s tetou Ninou (Rebecca De Monray) a maminkou (Rita Wilson) udělají na panovačného taťku menší podraz. Terri se vydává na školu do Los Angeles, ale jemu se řekne, že jede na prázdniny za tetou. Po příjezdu čeká Terri velké rozčarování. Všichni studenti jsou k ní nepřátelští (nejlepší student získá stipendium na škole a všichni jsou tedy soupeři), začíná pochybovat o svých schopnostech, ovšem postupně nachází lásku, začíná se zlepšovat... a jak to skončí všichni tuší.
Režisér Sean McNamara (podobnost jména s hlavní postavou seriálu Plastická chirurgie s.r.o. je čistě náhodná) je sice rutinér, ale místy probleskne scéna, ve které dokáže, že něco umí. Například sestřih scén potom, co dojde k nehodě, ve které zemře Paul, je - nebojím se použít to slovo - v rámci tohoto žánru naprosto brilantní. Pomalé zatmívačky, depresivní hudba, záběry na tiché rodinné večeře. Člověka to úplně vytrhne z děje a chvilku jsem si dokonce říkala, jestli sem ta scéna nevpadla z úplně jiného filmu. Nebo příjezd do Los Angeles - žádné záběry na nápis Hollywood, žádné prosvícené ulice. Bezdomovci, šlapky, špína. Tím ale výčet povedených scén končí. McNamara velmi záhy svůj režisérský um naprosto zabije úděsně trapnou videoklipovou scénou, ve které Terri přichází na dvůr hudební školy, kde všichni žáci začnou na různé nástroje hrát zcela sehranou melodii. Pak skončí, zatleskají si a jde se dál. Režisér ale na druhou stranu dokáže tak přesně dávkovat klišé a sentiment, že si to jejich ohromné množství ve filmu uvědomíte až po odchodu.
Hilary Duff (Dvanáct do tuctu, Moderní popelka), která hraje hlavní postavu Terri, je postupem času čím dál tím méně nepříjemná a člověk si zvykne i na ten její neustále plakátový úsměv. Pro roli byla vybraná výtečně - vypadá skutečně jako mladá holka, sama vydala už několik hudebních alb, takže zpívat za ní nemusel někdo jiný. Trochu v křeči mi přišel David Keith (Daredevil, Za nepřátelskou linií), který se musel vypořádat s panovačným otcem Terri, zato Rebecca De Monray (Legendy Dogtownu) si svou roli umělecky zaměřené tetičky vyloženě užívala. Po příchodu do školy se Terri setkává s řadou učitelů a tady na nás čeká největší zklamání filmu - naprosto nevyužitá postava Johna Corbetta (Moje tlustá řecká svatba), který hraje pana učitele Torvalda. Poznáváme ho při představení učitelů, kde jsou všichni v kravatách a hrají kdovíjakou klasickou hudbu a mezi nimi sedí pan Torvald v kožených kalhotech, dlouhých vlasech a vousech a na závěr přihodí na basu rockovou hudební dojížďku zpečetěnou odhozením nástroje. Člověk si říká, že nás čeká skvělá postava podobná Jacku Blackovi ve Škole ro(c)ku, ale režisér Corbettovi dovolil pouze rockový vzhled (dle distribučních materiálů svoje vzezření prosadil herec sám). Kromě úvodní scény se od něj žádných skvělých excesů nedočkáme a jde tak o scenáristicky a režijně zcela zabitou postavu.
Film Nikdy to nevzdávej je prostě naprosto čistý průměr. Obsahuje jedno klišé za druhým, ale když se člověk naladí na správnou notu, dokáže se u něj i docela příjemně bavit. Písničky, které se tam zpívají, nejsou vyloženě nepříjemné, herci se snaží, člověk se párkrát zasměje (když přijde klavíristka na rande v šílených středověkých šatech, smála jsem se dokonce nahlas), a i když to celé končí zcela podle předpokladů, odcházíte s docela příjemným pocitem. A to nejsem dvanáctiletá holka, která by chtěla být v dospělosti zpěvačka

Chad Michael Murray foto

11. května 2007 v 15:54 | beti
Super týpek.....
Chad Michael Murray se narodil 24.9.1981 ve znamení Váh. Má jednu sestru Shannon a čtyry bratry Nicka, Rexe, Tylera a Brandona. V sedmnácti letech vyhrál stipendium modelingové agentury v Bufallu. Krátce na to dsotal svou první filmovou roli, hrál v seriálu Gilmorova děvčata Tristnana DuGreye. V roce 2001 si zahrál Charllieho Todda v seriálu Dawsonův svět! Chad se samozřejmě dostal i na stříbrné plátno, zahrál si v komedii Mezi námi děvčaty s Jamie L. Curtis a Lindsay Lohan, dále v Moderní popelce s Hilary Duff a naposledy v úspěšném hororu Dům voskových figurín s Elishou Cuthbert a Jaredem Padalecki. Nyní je hvězdou seriálu One Tree Hll, který běží v Americe.
Rád sportuje, nejradši má fotbal a basketbal. Angažuje se v charitativních záležitostech a bojuje proti drogám! A POZOR! bohužel je zadaný, 16.4.2005 se v Santa Monice oženil s přítelkyní Sophií Bush. :-((
...2004...
...2005...
...2006...

Oliver - fotečky

11. května 2007 v 15:48 | beti
No není Překrásnej??