Únor 2008

Dítě

25. února 2008 v 13:27 | beti |  Příběhy
Ahojky. Už jsem vám psala, že tady chci zveřejnovat příběhy, které vymyslím. No a je to tady,dávala jsem vám možnost výběru jestli chcete nebo ne!! Dneska tu dám 1. příběh prosím nepokčete ho a jestli teda budete strašně chtít tak aspon zveřejněte ZDROJ: ¨www.beti.blog.cz jinak budete potrestání! Do komentářů pod článkem napište pls. svůj názor na příběh!!
Dítě
Nechci mít všechno, stačí mi jen jedno.A třeba jen nakouknout!! Být slavná nebo otravná? Není to jedno, v obou případech umíš jen jedno! Ale mít třeba dítě, které máš v břichu upnuté, to je teprv krása! Jenže já nemám mít s kým dítě, jsem totiž ošklivá jako staré nitě. Máma mi říkala " ach dítě ty máš starosti jako morbidní sítě". Ona totiž neví co je nemít ve čtyřiceti dítě, má jich asi od sedmnácti let po skoromnu deset. A ke všemu si myslí, že je stvořitelkou světa, možná tak na planetě Eta. Snad můžu skusit umělé dítě, ale stejně chtěla bych zažít ten pocit, když mi muž píše "chci tě". Zkusila jsem mít umělé dítě, jenže ve mě bohužel nevydrželo. Takže mám asi smůlu, zachránit by mě mohl živočich jménem muž. A vlastně o jednom vím je to doctor a čestný muž, poprvé jsme se potkali v mulen rouge(můlen růž). Nakonec jsem za ním zašla, vyznala jsem mu lásku, on tomu chvíly nerozuměl, ale pak to pochopil a vyznal mi ji také. Ted z naší lásky máme už jedno dítě a za chvíli příjde na svět druhé.
Krásný hepáč :o)

Hill

19. února 2008 v 12:56 | beti |  Hilari Duff
Hilary DuffTak co líbí se vám na černo??
Hilary DuffHilary DuffHilary Duff - hilary_duff_012.jpg
Hilary Duff - hilary_duff_010.jpg
Hilary Duff - hilary_duff_016.jpg Hilary Duff - hilary_duff_017.jpg Hilary Duff - hilary_duff_018.jpg
Hilary Duff Wallpaper Hilary Duff Wallpaper Hilary Duff Wallpaper
Hilary Duff Wallpaper Hilary Duff Wallpaper Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff Hilary Duff Fotka se otevře v novém okně

3.Důvody proč bloguju!!

18. února 2008 v 11:31 | beti
Soutěž je o MP3 přehrávač zní Proč bloguju nebo proč mám svůj blogís.
Proč bloguju??
Baví mě to!! Chci vám přinášet novinky, zprávy, klepy a další zajímavé věci prostřednictvím mého blogu!! Je to přitom tak lehké si založit blog a dávat do něj co chci, co mě baví!! Další výhodou je, že si můžu udělat svůj Desing!! Přitom se na nic nezaměřuju a dělám blog o tom co zrovna letí, co vás zajímá, ale dá se samozřejmě i na něco zaměřit!! To záleží jen na vás.. Dále jsem ráda, když se podívám na žebříčky a vidím kolik jste mi nechali komentářů. Taky mě baví zjištovat vaše názory při různých anketách, které sama vymyslím. Těch důvodů je více!! |Ale to stačí..

VEronica 2

16. února 2008 v 13:54 | beti |  Veronica Mars

VEronica

16. února 2008 v 13:53 | beti |  Veronica Mars

Chcete ji zpět????

16. února 2008 v 13:51 | beti |  Veronica Mars
Oparavdu v klidu seriál!!chcete ho zpět??? Mě se mocinky líbil a co vám??

Velmi křehké vztahy

16. února 2008 v 13:28 | beti |  Ulice,Rodinna Pouta
logo seriálu Velmi křehké vztahy
Tak co díváte se na VKV?? Já jo je to super!! Mám ráda Strnádka, Anču a Krátkého, je to sice zmetek, ale hezký a ve zkutečnosti hodný a milý!! :-* Navíc je hezké tělo a jak hrál v Rebelích to mu záviděl každý chlap!!
Velmi křehké vztahy Velmi křehké vztahy Zmetek Petr!!
Velmi křehké vztahy Velmi křehké vztahy Velmi křehké vztahy
seriál Velmi křehké vztahy (2007)
MUDr. Lukáš Kratochvíl
MUDr.Ludvík Strnad
Anna Pešková
Libuše Pešková
JUDr.Petr Černý
Vilém Rais


Sestřička Stáňa
Olin Líbal
Dagmar Lacinová
Modelka Alena
Manikérka Ilonka
STARÉ A STÁLÉ POSTAVY
Andrea Rubešová,Ivanka Sýkorová,Jiřina Rubešová,František Rubeš,Filip Rubeš,
Simona Rubešová,Kristýna Rubešová,Marcela Rubešová,Jan Skála,Hynak Skála,
Hanička Ziková,Viktor Švarc,Robert Krátký,Leoš Krátký,Bořek Wágner,Božena Wágnerová,Růžena Kudláčková,Martin Liška,Mirek Boháček,Libor Šmíd
Jsou tu i postavy, které už tam nehrajou!!

Volba prezidenta 2008

16. února 2008 v 13:15 | beti |  Celebrity
Tak co sledovali jste volbu prezidenta?? Já teda trochu.... Byla to celkem sranda!!! :-D Volby probíhali dvě 1. se Švejnarem a Klausem 2. s Bobošíkovou, Švejnarem a Klausem Rozhodlo až 3. kolo 2. volby, kde zvýtězil pan prezident Klaus, takže náš staro nový prezident vyhrál!! Já osobně jsem mu fandila!! A fandím i ODS !!! napište mi pls. váš názor!! Václav Klaus
Jan ŠvejnarJan Švejnar
Fotogalerie - Jan Švejnar Blééééééééééé Paroubek :-(
Jana Bobošíková Jana Bobošíková - kandidátka na Prezidentku

X-factor

9. února 2008 v 18:30 | beti |  Celebrity
Logo X FactorX Factor
Tak takhele se bude hodnotit
x factorŠílenec a dresnačka
x factor

Ondřej Soukup

Datum narození:
02.05.1951
Místo narození:
Česká republika
Znamení:
Býk
O životě:
Absolvent pražské konzervatoře. Od roku 1975 působil v mnoha jazzových a popových kapelách jako baskytarista (např. v Pražském výběru), ale počátkem 80. let přestoupil ke Karlu Gottovi a současně skládal a aranžoval hudbu. Poté se komponování začal věnovat naplno a zároveň se pustil do produkování desek. V roce 1983 složil hudbu ke svému prvnímu celovečernímu filmu (Druhý tah pešcem). Od té doby je podepsán pod hudbou ke dvaceti dalším celovečerním snímkům, mezi které patří i Oscarový Kolja Jana Svěráka. V roce 1998 získal Českého lva za nejlepší skladbu k filmu Juraje Jakubiska Nejasná zpráva o konci světa a o tři roky později ho získal i za hudbu k filmu Jana Svěráka Tmavomodrý svět.
Kromě muzikálů a scénické hudby pro televizi a film skládá popové písně. Spolu s manželkou a textařkou G. Osvaldovou úzce spolupracují s Lucií Bílou, pro kterou složil album Missariel oceněné 5 českými cenami Grammy. V roce 2000 měl premiéru jeho muzikál Johanka z Arku, který se i po více než dvou letech hrál v divadle Ta Fantastika osmrkát týdně
S manželkou Gabrielou Osvaldovou má syna Františka. V historicky první řadě soutěže Česko hledá SuperStar byl členem poroty.

Gabriela Osvaldová

O životě:
Absolventka herectví na pražské DAMU. Diváci ji měli možnost vidět v řadě divadelních rolí a v mnoha seriálech, filmech a inscenacích (např. My všichni školou povinní, ve filmu Marečku, podejte mi pero), její hlas znají i z dabingu.
Od roku 1988 sa věnuje především psaní textu písní. Z jejího pera vzešly texty k hitům jako Miss Moskva, nebo Láska je láska. Často je označována jako dvorní textařka Lucie Bílé, pro kterou napsala již tři autorská alba. Éterem zněly mnohé její písně (jako Most přes minulost, Jampadampa, SMS, Vokurky…) Album Missariel získalo v roce 1993 dokonce pět českých cen Grammy ze sedmi možných.
Spolu se skladatelem a manželem O. Soukupem připravila pro divadlo Ta Fantastika představení Zahrada rajských potěšení a především text k původnímu muzikálu Johanka z Arku, který během dvou let dosáhl 650 repríz a zhlédlo jej přes 350 tisíc lidí. Se svým manželem Ondřejem Soukupem má syna Františka. Byla členkou poroty v historicky prvním kole soutěže Česko hledá SuperStar.

Petr Janda

Datum narození:
02.05.1942
Místo narození:
Česká republika
Znamení:
Býk
O životě:
Petr Janda je český rockový zpěvák, skladatel a kytarista, dlouholetý frontman skupiny Olympic. Tento autor mnoha klasických hitů je jednou z největších legend české rockové historie. Jeho dcerou je zpěvačka, frontmenka kapely Die Happy, Marta Jandová.
Po maturitě vystudoval konzervatoř Jaroslava Ježka - obor skladba a v roce 1963 se stává vůdčí osobností skupiny Olympic.
Působení:
- dětský sbor Československého rozhlasu
- spolupráce s komorním orchestrem P. Křičky
-hudební skupina Sputnici
-hudební skupina B.B.Quintet
-hudební skupina Karkulka
-skupina Olympic (od roku 1963)

O.C foto

9. února 2008 v 18:24 | beti
Fotky ke 4. řadě