Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

18. července 2011 v 15:22 | Bětuška |  Filmy
Johhny Deep se opět vrací ve své roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním, dobrodružném, fantasy filmu.

PzK je Akční / Dobrodružná / Fantasy / Komedie, která vznikla v americe v roce 2011. Premiéra v českých kinech byla v červnu 2011. Trvá celkem 137 minut, což není až tak moc. Hlavních rolí se ujmula dvojice Johnny Deep a po jeho boku se objevila herečka Penélope Cruz. Zajímavostí je, že Johnny dostal za tento film 35 milionů dolarů.(Kdybych dostaĺa tolik peněz, tak už bych nemusela nic dělat :D, ale pro něho je to jen další částka na konto.)
Stručný obsah: Jack se setkává se ženou ze své minulosti (která se vydává za Jacka). Není si však jistý, jestli jde o opravdovou lásku, nebo si žena (Penélope) jen hraje na city a využívá ho proto, aby díky němu našla Pramen mládí. Donutí ho, aby vstoupil na palubu lodi Queen Anne's Revenge, obávaného piráta Černovouse. Jacka čeká plno dobroudružství, neví koho se má bát více, jestli Černovouse, nebo ženy z minulosti.
Jak příběh podprobně probíhá a jak to všechno dopadne se dozvíte v kinem a multikinech, jak v české republice, tak ve světě.
Já osobně jsem na Pirátech v kině byla a moc se mi to líbilo, nechybí tam humor, je to dobře udělané, akorát to nezapadá do těch předchozích dílů. Dost se 4, liší od prvních 3.Ve filmu se objeví mořské panny, což je docela dobré oživení. A další plus pak je, že se na celý film můžete podívat ve 3D provedení. Mé hodnocení je 7 z 10 hvězdiček :).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak ste přišli na můj blog??

Od kamoše 15.8% (79)
Naskočil mi jako odkaz 19.8% (99)
Hledal/a sem až sem našla 26.4% (132)
ani nevim 38% (190)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama