Vztahy - Polibek

18. července 2011 v 13:50 | Bětuška |  Vztahy
Tuhle rubriku bych chtěla věnovat vztahům --> problémům, radostím, starostím, prostě všemu co se tohoto tématu týká.Polibek, líbání je snad to nejkrásnější a nejhezčí projev lásky, jaký může být. Polibek cituji " znamená dotknout se svými rty rtů jiné osoby nebo jiné části těla. Rty i jazyk mají mnoho nervových zakončení a jejich drážděním prostřednictvím sympatického nervového systému připravují pohlavní orgány na pohlavní styk."
Původ polibků : jsou na něho 2 pohledy
  • líbání má přímou souvislost s pocity, které prožíváme jako kojenci při sání mléka z matčiných ňader. Protože jde o nejranější slastný pocit, je mimořádně silný.
  • líbání se vyvinulo ze vzájemného očichávání zvířat. Když se pak předchůdce člověka naučil vzpřímenému postoji, obrátil svoji pozornost k horním partiím těla.
Francouzský polibek, neboli francouzák je:
je akt, přiněmž se do líbání zapojí i jazyk, který vnikne do úst partnera. Bývá používán např. při souloži --> tak tento mýtus už hodně dlouho neplatí, francouzský polibek je úplně normální, úžasná věc, která se dá praktikovat prakticky všude ( mluví ze mě vlastní zkušenosti s Miláčkem).
Rada: Polibky, líbání, ať už úst, nebo celého těla, jsou ta nejkrásnější věc, proto se jí věnujte co nejvíce to půjde.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama